
6 175 ₴
Призначений для забезпечення безперебійного живлення різних пристроїв, включно з:
У разі вимкнення електроенергії 230VAC пристрій автоматично переходить у режим роботи від акумулятора (battery mode), забезпечуючи безперервну роботу системи та захищаючи від пошкоджень і втрати даних.
Основні характеристики:
Переваги sinusPRO 1200 E PLUS 12V:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 311 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 4 мс |
| Вихідна потужність | 800 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 1200 Вт |
| ККД, не менше | 90 % |
| Коефіцієнт потужності | 0.7 |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 40 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 60 Гц |