




5 995 ₴
Джерело безперебійного живлення sinusPRO 1000 E 12V: надійний захист і стабільна робота ваших пристроїв
Забезпечте безперебійну роботу систем опалення, комп'ютерів, серверів, автоматичних воріт, електроінструментів та інших важливих пристроїв за допомогою ДБЖ sinusPRO 1000 E 12V.
Забудьте про проблеми з електроживленням: у разі вимкнення електроенергії пристрій миттєво переходить у режим роботи від акумулятора, запобігаючи пошкодженню обладнання та втраті даних.
Універсальне рішення 4-в-1:
Переваги sinusPRO 1000 E 12V:
Технічні характеристики:
sinusPRO 1000 E 12V — це надійність, стабільність і впевненість у завтрашньому дні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 700 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| ККД, не менше | 92 % |
| Коефіцієнт потужності | 0.7 |
| Максимальна потужність | 700 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 10 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 60 Гц |