





10 795 ₴
Джерело безперебійного живлення sinusPRO 2000 E 12V: Потужний захист і безперервна робота важливих систем
Забезпечте надійне електроживлення систем опалення, комп'ютерів, серверів, автоматичних воріт, електроінструментів та іншого обладнання за допомогою ДБЖ sinusPRO 2000 E 12V.
Забудьте про перебой в електромережі: у разі вимкнення електроенергії пристрій миттєво переходить у режим роботи від акумулятора, гарантуючи безперебійну роботу під'єднаних пристроїв і захист від пошкоджень і втрати даних.
Багатофункційний пристрій 4-в-1:
Переваги sinusPRO 2000 E 12V:
Технічні характеристики:
sinusPRO 2000 E 12V — це надійний захист і впевненість у безперебійній роботі ваших пристроїв навіть за найскладніших умов електропостачання!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 1250 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| ККД, не менше | 92 % |
| Коефіцієнт потужності | 0.7 |
| Максимальна потужність | 1250 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 20 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 60 Гц |