


15 755 ₴
Джерело безперебійного живлення sinusPRO 2200 E 12V — це багатофункційний пристрій, , яка поєднує в собі кілька функцій:
Що вирізняє sinusPRO 2200 E 12V?
Важлива інформація:
Насамкінець, sinusPRO 2200 E 12V — чудовий вибір для тих, хто шукає надійне й універсальне джерело безперебійного живлення, яке забезпечить безперервну роботу пристроїв навіть у разі вимкнення електроенергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.5 кг |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 4 мс |
| Вихідна потужність | 1600 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 2200 Вт |
| ККД, не менше | 92 % |
| Коефіцієнт потужності | 0.7 |
| Максимальна потужність | 2200 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 20 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 60 Гц |