




5 455 ₴
Універсальний конвертер напруги VP 3000 230/110V
Цей конвертер призначений для зниження змінної напруги AC 230V до AC 110V або підвищення AC 110V до AC 230V. Він особливо корисний, коли необхідно під'єднати обладнання зі США або Японії.
Ключові особливості:
Які пристрої можна під'єднати?
Технічні характеристики:
VP 3000 230VAC/110VAC КОНВЕРТЕР НАПРЯЖЕНИЯ 5K230110300 — це надійне та потужне рішення для використання різного обладнання з різних країн із різними стандартами напруги. Завдяки функції плавного пуску він забезпечує додатковий захист для ваших пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Вихідна напруга | 110 В |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.2 кг |
| Висота | 201 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання напруги | Да |
| Вихідна потужність | 2700 Вт |
| Довжина | 28.5 |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від переполюсування | Немає |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність холодного старту | Да |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 19 |