





19 995 ₴
Відчуйте справжню енергетичну свободу з потужним та інноваційним інвертором SINUS PRO ULTRA-HV 11000!
Цей передовий інвертор створений для тих, , який прагне до повної незалежності від централізованих мереж електропостачання. Завдяки потужній потужності й інтелектуальним функціям, SINUS PRO ULTRA-HV 11000 забезпечує надійне та стабільне електроживлення для вашого дому, офісу або підприємства.
Ключові переваги:
SINUS PRO ULTRA-HV 11000 ідеально підходить для живлення:
Технічні характеристики:
Інвертор SINUS PRO ULTRA-HV 11000 — це ваше надійне рішення для створення автономної системи електропостачання. Забезпечте себе енергією майбутнього вже сьогодні!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Допустима пікова потужність | 11000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна потужність | 11000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Номінальна потужність | 5200 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 60 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 142 мм |
| Довжина | 505 мм |
| Ширина | 295 мм |