





14 995 ₴
Літій-залізо-фосфатні акумулятори (LiFePO4) з вбудованою системою керування батареями (BMS) відрізняються дуже малою вагою й великою кількістю робочих циклів (приблизно 6000 циклів за 100% DoD зі збереженням у середньому 80% номінальної місткості). Завдяки високій циклічності та дуже низькому саморозряджанню акумулятор LiFePO4 чудово підходить як для систем аварійного живлення, так і для роботи в автономних установках (OFF-GRID). Невелика вага дає змогу використовувати пристрій у транспортних засобах (кемпери, фудтраки) та човнах. Вбудована BMS забезпечує зберігання батареї без втрати номінальної ємності впродовж тривалого часу та контролює процеси заряду та розряджання.
Застосування:
УВАГА:
Під час використання акумулятора LiFePO4 для живлення пристроїв з електродвигуном, включно з двигунами, що призводять в рух гребний гвинт, обов'язково використовувати запобіжник постійного струму на ланцюгу (+) акумулятора, значення якого не перевищує максимального струму навантаження, вказаний на корпусі.
Навантаження акумулятора пусковим струмом, який може бути в 5-10 разів вищим за номінальний робочий струм електродвигуна, підвісні, вбудовані, компресори, холодильники, кондиціонери та інші моторні пристрої, може призвести до незворотного пошкодження акумулятора LiFePO4 з BMS, на який не поширюється гарантія.
Для приводу двигунів на човнах рекомендується використовувати акумулятори AGM через набагато більший пусковий струм.
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Ємність акумулятору | 150 А. г |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 12.8 В |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 100 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 172 мм |