



21 475 ₴
Забудьте про проблеми з електрикою далеко від цивілізації! З потужним і надійним перетворювачем напруги SINUS 8000 12V ви зможете користуватися всіма необхідними електроприладами будь-де: у подорожі, на дачі, у кемпінгу, навіть у разі вимкнення електроенергії вдома.
Що робить SINUS 8000 12V таким особливим?
Які пристрої можна живити?
Технічні характеристики:
SINUS 8000 12V — ваше надійне джерело енергії в будь-якій ситуації!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Допустима пікова потужність | 8000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 8000 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.6 кг |
| Висота | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання напруги | Немає |
| Вихідна потужність | 4000 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Довжина | 53.8 |
| Захист від перевантаження | Да |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вхідних розеток | 0 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Максимальна вхідна напруга | 15.5 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 10.5 В |
| Наявність холодного старту | Да |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Тип ДБЖ | Автомобільний інвертор |
| Колір корпусу | Синій |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина | 23 |