




30 295 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 198 мм |
| Довжина | 597 мм |
| Ширина | 242 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 10 мс |
| Вихідна потужність | 5000 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 15000 Вт |
| ККД, не менше | 88 % |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 243 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 164 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 70 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 50 Гц |