


470 ₴
Килимок для сну/міізоляційний килимок, самонадувний MFH Fox Outdoor Thermal Seat Pad Olive 31781B
Чудовий килимок, що захищає від холоду та вологи. Надзвичайно корисно для рибалок, мисливців і всіх, кому потрібне зручне місце для сидіння в польових умовах. Виготовлений із водонепроникного матеріалу — легко тримати в чистоті. Завдяки інноваційній технології — мікрогранулам, поміщеним усередину, він мимовільно надувається після відкручування клапана. Невеликі габарити в складеному вигляді та невелика вага. До комплекту входить чохол і гумки для згортання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MFH |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подушки | 10 см |
| Довжина подушки | 35 см |
| Наволочка | Немає |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Тип | Для сну |
| Товщина | 100 |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина подушки | 25 см |