








8 630 ₴
Складане польове ліжко "Канадка" (Olive)
Це міцне та зручне складане ліжко стане незамінним елементом вашого похідного спорядження, забезпечуючи комфортний сон у будь-яких умовах. Модель "Канадка" розроблена з урахуванням вимог надійності та мобільності.
Основні переваги:
Технічні характеристики:
З цим ліжком ваш сон на природі буде комфортним і безтурботним!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MFH |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Алюмінієва труба |
| Стан | Новий |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 6.7 кг |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 197 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 97 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 20 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 12 мм |
| Комплектація | |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |