

810 ₴
Представляємо вам міцну й універсальну сумку Mil-Tec M67 Combat Pack!
Ця сумка виготовлена зі щільної та зносостійкої тканини, що гарантує її довговічність у різних умовах експлуатації. Носіть її на плечі за допомогою регульованого широкого ременя або в руці за зручну ручку для перенесення.
Унікальна особливість цієї моделі — можливість кріплення до розвантажувальних жилетів LBV, ременів або систем MOLLE завдяки двом кліпсам типу ALICE.
Основне відділення надійно закривається клапаном із двома утягувальними хлястиками. З боків сумки розташовані кріпильні стропи типу ALICE для фіксації невеликих підсумків і додаткового спорядження. У верхній частині передбачене прозоре віконце для ідентифікаційної картки власника. Знизу розташовані дві стягувальні стропи, що дають змогу закріпити, наприклад, куртку або згорнуте покривало.
Технічні характеристики:
Особливості:
Сумка Mil-Tec M67 Combat Pack — ваш надійний супутник у будь-яких пригодах і тактичних завданнях!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.7 кг |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |