





1 040 ₴
Параметры:
МОРКИЙ МЕШОК DUFFLE BAG від польського бренда Dominator®. Бренд DOMINATOR® забезпечує дуже високу якість виготовлення, що ґрунтується на військових специфікаціях, міцних матеріалах і передових технологіях.
Сумка виготовлена з міцного поліестеру, що вирізняється високою стійкістю до розривів і стирання. Шви виготовлені міцною нейлоновою ниткою. Внутрішня частина покрита водонепроникним шаром PVC, що захищає вміст від дощу.
Модель має одне дуже велике основне відділення. Застібка являє собою переплетену через металеві люверси петлю, до якої кріпиться карабін зі стрічкою, що одночасно виконує роль ручки. Широкий клапан під застібкою додатково захищає вміст сумки від води та пилу.
Сумка обладнана зручною ручкою для перенесення та однією кишенею, клапаном, що закривається, з кнопкою.
Завдяки лямкам сумку можна носити як рюкзак. Лямки мають широку м'яку підкладку и металеві самозатягувальні пряжки, що дають змогу легко регулювати довжину.
У критичних місцях використані додаткові шви.
Високоякісна, велика, міцна, містка та зручна сумка, мішок і рюкзак в одному, чудово підходить для будь-яких військових місій, походів на виживання, туристичних поїздок і сімейного відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dominator |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 100 л |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |