








2 349 ₴
Електричний нагрівач Gardyer HE3000 3 kW
✅Виріб акуратно та естетично зроблений
✅ Висока потужність
✅ Три режими роботи
GARDYER — це польський бренд садових машин і пристосувань, продукція якого вирізняється чудовим співвідношенням ціни та якості.
Живлення: мережа
Напруга живлення: 220-240 В~
Максимальна потужність: 3000 Вт
Споживаний струм: 12,5 - 13,6 А
Запобіжник: 16 А
Споживана потужність у заданому режимі: 25/2000/3000 Вт
Захист від перегрівання: 85 °C
Розміри : 200x220x280 мм
Вага: 2,4 кг
Не у всіх кімнатах є можливість використовувати центральне опалення для підтримання комфортної для людини температури. Потім вам доведеться шукати альтернативні рішення для їх нагрівання. Одним із найбільш практичних і універсальних є електронагрівач Gardyer HE3000, перевірте його можливості прямо зараз.
Електроперегрівач Gardyer HE3000 нагріває приміщення банальним способом — розподіляючи нагріті повітряні маси за допомогою вентилятора. Пристрій має потужність 3 кВт, але є можливість регулювання на рівнях 2000 і 3000 Вт. Також є можливість обдування без нагрівання. Витрата повітря, що досягається цією моделлю, становить 238 м3/год. Завдяки описаним параметрам електрообігрівач Gardyer HE3000 являє собою пристрій, який з успіхом можна використовувати для обігріву приміщень площею до 30 м2. Тому він добре працюватиме, наприклад, у всіляких підсобних приміщеннях, будинках на присадибних ділянках або в невеликих магазинах і підсобних приміщеннях. Брак виділення шкідливих газів є ще однією важливою перевагою з погляду використання в закритих приміщеннях, використовуваних людьми.
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Основні атрибути | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |