-50%
1 000 ₴
505 ₴
Газова плитка туристична CAMPFIRE TAE041
Газова плитка — ідеальне рішення для походу вихідного дня, пікніка або виїзду на дачну ділянку. Також він буде корисний для риболовлі та гірських походів. Переносна плита також є незамінним елементом екіпірування водіїв, які виїжджають на маршрути, які можуть вільно готувати гарячу їжу під час зупинок.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 34.5 мм |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Так |