




1 600 ₴
Тепловентилятор Anslut 25, 1000, 2000 Вт IP20
| Напруга | 230 вольтів |
| Сила | 2000 Вт. |
| Клас герметичності | IP20 |
| Габаритні розміри | Ш 21 х В 22 х Г 16 см |
| Довжина кабелю | 1,3 м |
| Ваги | 1,7 кг |
Портативний електричний нагрівач із нагрівачем PTC.
Тепловентилятор Anslut створить затишок у холодні дні. Компактна форма з ручкою для перенесення дає змогу легко транспортувати та розміщувати виріб у зручному місці.
Електронагрівач обладнаний керамічним нагрівачем із позитивним температурним коефіцієнтом, який автоматично регулює споживану потужність залежно від температури довкілля. Отже, запобігає надмірному споживанню енергії.
Завдяки трьом рівням потужності (25, 1000, 2000 Вт) і регульованому термостату ви можете самостійно регулювати температуру під свої потреби.
Для безпечного використання вентилятор обладнаний захистом від перегрівання. Виріб постачається в комплекті з кабелем і виделкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anslut |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 21 мм |
| Глибина | 22 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Датчик перекидання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Терморегулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |