









34 877 ₴
Генератор бензиновий TAGRED 3500W TA3500GHX 3kW/3.5kW PROFESSIONAL AVR
Якісні електрогенератори польського бренда TAGRED ідеально підходять для аварійного електропостачання: • вдома, офісу, автомобіля, • в автодомах, вантажівках, тракторах, автомобілях, • в кемпінгах, • на катері, яхтах, • у промисловому обладнанні.
Технологія Smart Throttle (керування зміною швидкості) На відміну від традиційних генераторів, які працюють із фіксованою швидкістю/об/хв, портативний генератор Tagred обладнаний технологією Smart Throttle з мікропроцесорним керуванням, яка регулює швидкість двигуна відповідно до навантаженням. Якщо генератор не живить багато пристроїв, він працює з меншою швидкістю. Отже, генератор знижує витрату палива, продовжуючи термін експлуатації двигуна та збільшуючи інтервали між заправленнями паливного бака. У міру збільшення навантаження генератор автоматично збільшує швидкість і кількість обертів за хвилину, щоб відповідати потребам у потужності.
Функція зміни швидкості, , яка використовується в генераторі, дає безліч переваг: • збільшує термін експлуатації пристрою завдяки зниженню зносу двигуна, • ефективно витрачає паливо та економна в експлуатації, • екологічно безпечна.
Генератор із системою AVR (стабілізатор напруги) проти звичайного генератора Якщо вам траплялося працювати з традиційним/звичайним генератором, ви напевно стежили за флактуацією струму — світло гас, а потім повертається до повної потужності. Ці коливання енергії небезпечні для багатьох сучасних і крихких пристроїв. Наприклад, якщо комп'ютер (холодильник) харчувався від звичайного генератора (без АВР), він міг вимкнутися через стрибки напруги або згоріти. Позапні коливання потужності дуже часто можуть бути фатальними для багатьох пристроїв. Ви не зіткнетеся з коливаннями напруги під час використання генератора з АРН.
Мідний генератор — вирізняється найкращим ККД, найкращим тепловідведенням, завдяки чому агрегат може працювати набагато довше, ніж у разі алюмінієвого генератора. Ще однією перевагою мідного генератора є потужність, що відповідає параметрам пристрою. У більшості конкурувальних пристроїв ми маємо справу з алюмінієвими обмотками, потужність завищена та неможливо отримати параметри, зазначені в пропозиції, до того ж алюмінієва обмотка більше схильна до пошкоджень і перегрівання. Подовжений сердечник генератора дав змогу збільшити потужність генератора до 3,5 кВт пускової потужності.
Нова панель обладнана читаним РК-вольтметром, який показує напругу, частоту струму та має лічильник мотогодин. Дві суцільні розетки 230 В плюс вхід 12 В для заряджання акумуляторів. Запобіжник, що оберігає генератори від перевантажень, додатково прикритий гумовим ковпачком, що оберігає його від різного роду забруднень (води, піску тощо) Вхід заряджання акумулятора також забезпечений запобіжником. Ми також знайти індикатор оливи та великий і зручний замок запалювання.
він характеризується міцною конструкцією, високою потужністю й порівняно низькою витратою палива, який коливається в зоні 0,7 л/год. Двигун встановлений на гумових подушках, які амортизують роботу двигуна та усувають вібрації. Глущик, який використовується в цій серії, має додаткову шумоізоляцію, що робить пристрій набагато тихішим, ніж пристрої конкурентів. Агрегат обладнаний запалюванням CDI в поєднанні з японським карбюратором, що гарантує легкий запуск і стабільну роботу. Двигун також обладнаний датчиком оливи, що унеможливлює запуск без оливи, що оберігає двигун від заїдання.
ЗАСТОСУВАННЯ: ЗАСТОСУВАННЯ НАХОДЯЄТЬСЯ МІЖУ ДВІГАТЕЛЕМ І ТОПЛИВНИМ БАКОМ У СТРОП-СУМКАх!
ПОЖУВАЙСТА, ДОБАВКА МАСЛО ПЕРЕД ЗАПУСКОМ — 600 МЛ (ОДНА БУТИЛКА).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tagred |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 3.5 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 480 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |