








53 495 ₴
Генератор інверторний TAGRED 5500W 7,5KM TA4000INW 3.5kW/4kW
Генератор інверторний TAGRED забезпечить електропостачання вдома, на ділянці, у кемпінгу, на яхті або на будівельному майданчику. В інверторних генераторах ТАГРЕД використовується новітня технологія виробництва електроенергії на основі інвертора-інвертора, що дає «чистий» змінний струм, який потім перетворюється на постійний струм. Після мінімізації хвиль спотворення до нижньої межі він видає «згладжений» змінний струм. Для користувача це означає, що чилер з інвертором ефективний, але займає менше місця й працює порівняно тихо. Наш інверторний генератор — ідеальний вибір для живлення побутової техніки, комп'ютерів, електроніки та навіть чутливих медичних приладів.
Генератор інверторний TAGRED ідеально підходять для аварійного живлення електроприладів, зокрема чутливої електроніки, комп'ютерів, побутової техніки:
Генератор інверторний TAGRED виробляють 100% чисту синусоїду, вони ідеально підходять для живлення широкого спектра електричних пристроїв, включно з побутовою технікою, комп'ютерами, електронікою та навіть чутливими медичними приладами.
![]()
Генератор — статор і ротор, виготовлені з міді найвищої якості з дуже гарною електропровідністю. Завдяки цьому вдалося досягти більшої ефективності роботи та надійності, а також неабияк збільшити термін експлуатації пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tagred |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 4 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 485 мм |
| Довжина | 575 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.45 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |