

5 195 ₴
Аккумулятор Volt Polska AGM VPRO 12V 55Ah
Акумулятор серії VPRO призначений для середовища іншого для живлення систем аварійного електропостачання (ІБП, систем автоматизації), фотоелектричних установок або перетворювачів напруги. Найкраще він працює в буферних системах заряджання. Його також можна використовувати в програмах, де батарея працює циклічно. Для глибини розряджання до 50% він має приблизно 600 робочих циклів. Розрахунковий термін експлуатації (25 °C): 8-10 років.
Найважливіші особливості:
• Внутрішня конструкція на основі сепараторів зі скловолокна, у яких концентрується електроліт.
• Автоматична система герметизації. Коли тиск усередині акумулятора стає занадто високим, клапани відкриваються, унаслідок чого газ, що утворюється, безпечно викидається за межі корпусу та запобігає пошкодженню. Така ситуація виникає, коли акумулятор перезаряджений.
• Корпус акумулятора виготовлений із матеріалу ABS, елементи виготовлені з міді.
Які пристрої живить акумулятор VPRO?
• Системи аварійного електропостачання (ІБП, системи автоматизації)
• Фотоелектричні установки
• Перетворювачі напруги
• Системи сигналізації
• Системи контролю доступу
• Електроживлення касових апаратів
• Системи відеоспостереження •
Телекомунікаційні системи
• Системи резервного освітлення
• Електроживлення медичного обладнання
• Електроживлення для скутерів, мопеди
• Блок живлення для іграшок електричний
Навіщо використовувати акумулятор VPRO?
• Не вимагає доливання або заміни електроліту
• Працює в будь-якому положенні
• Висока ефективність і продуктивність
• Тривалий термін експлуатації 8-10 років
• Висока стійкість до механічних пошкоджень і високих температур
• Безпечно у використанні (немає витоків електроліту)
ВАЖЛИВИЙ!
Використання необслуговуваних акумуляторів AGM (наприклад серії AGM, AGM OPTI, AGM VPRO) для роботи в фотоелектричних установках (системах циклічного заряджання) може призвести до швидшої втрати ефективності/ємності акумулятора. Такі акумулятори призначені та найкраще працюють для буферної роботи (підтримання напруги, системи аварійного електроживлення ДБЖ). Як і в разі з іншими типами акумуляторів, неправильний вибір зарядного струму може призвести до пошкодження акумулятора та втрати гарантії на акумулятор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 55 А. г |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 600 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип струмовивіду | Мідна гвинтова М5 |
| Струм заряду | 16.5 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.1 кг |
| Висота | 138 мм |
| Довжина | 231 мм |
| Ширина | 225 мм |