





4 596 ₴
Стабілізатор напруги Volt Polska AVR 3000VA 8-11%
Стабілізатор напруги AVR 3000ВА поєднує функції 2 пристроїв: стабілізатора напруги та мережевого фільтра.
Основна функція — автоматичне регулювання напруги, що подається на вхід стабілізатора. Пристрій покращує параметри напруги, що подається, серед іншого: від локальної мережі або електрогенератора. Він також пригнічує перешкоди, що вносяться в електричну мережу іншими пристроями.
З якими пристроями працює AVR 3000VA?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідний струм, не більше | 13 А |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Повна потужність | 3 кВА |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Висота | 297 мм |
| Довжина | 182 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Захист від перешкод | Так |
| Максимальна температура зберігання | 40 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Підлоговий/Навісний |
| Точність вимірювання +/- | 8 % |