




11 195 ₴
Інвертор сонячний Volt Polska GREEN BOOST MPPT 3000 (120-350VDC)
Сонячний перетворювач GREEN BOOST MPPT-3000 для нагрівання води та бойлера використовується для живлення опалювальних приладів безпосередньо від фотоелектричних сонячних панелей.
Система дуже проста та функціональна. Потрібні від 4 до 9 класичних фотоелектричних панелей (250-400 Вт), які будуть з'єднані послідовно, а їхня загальна напруга буде в діапазоні від 120 В до 350 В.
Як працює перетворювач GREEN BOOST MPPT 3000?
Постійний струм, що виробляється на панелях, не придатний для прямого живлення опалювальних приладів, у перетворювачі перетворюється на змінний струм, який можна використовувати для живлення опалювальних приладів.
Які пристрої живить сонячний перетворювач GREEN BOOST MPPT?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 94 % |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Номінальний струм | 14 А |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Струм холостого ходу | 1 А |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 311 мм |
| Ширина | 232 мм |