






16 495 ₴
Джерело безперебійного живлення (ІБП) Volt Polska SINUS PRO 3000 E 48/230 V (2100/3000W)
Аварійне джерело живлення sinusPRO 3000 E 48 В являє собою пристрій для безперебійного живлення, зокрема: установок центрального опалення (піч центрального опалення, насосів, контролерів, живителів тощо), комп'ютерів, серверів, комп'ютерних комплектів, автоматичних воріт, пристроїв автоматизації. , електроінструменти тощо У разі зникнення напруги 230 В змінного струму пристрій переходить у режим роботи від акумулятора, що дає змогу надалі забезпечити безперебійну роботу системи та захищає від пошкодження встановлення та незворотної втрати даних.
Найважливіші особливості:
Що відрізняє джерело аварійного живлення sinusPRO 1500 E 48V від інших пристроїв?
ВАЖЛИВИЙ! Ми рекомендуємо використовувати спеціальні олив'яно-кислотні акумулятори AGM/Gel, призначені для буферної/циклічної роботи та глибокого розряджання. Під'єднання до перетворювача автомобільних акумуляторів, не призначених для такої роботи, може призвести до пошкодження перетворювача/акумулятора. Також не треба під'єднувати батареї LiFePO4, оскільки характеристики заряджання/розряджання відрізняються від характеристик джерела живлення Sinus PRO E, W, S. Для роботи з батареями LiFePO4 ми рекомендуємо використовувати серію Sinus PRO ULTRA від VOLT Polska.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.7 кг |
| Висота | 335 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 10 мс |
| Вихідна потужність | 2100 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| ККД, не менше | 92 % |
| Коефіцієнт потужності | 0.7 |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 10 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 60 Гц |