



1 995 ₴
Блок безперебійного живлення Volt Polska PicoUPS 600VA/360W 7Ah
Блок живлення Pico UPS 600 7 А·год (360/600 Вт) був спеціально розроблений для живлення комп'ютерів і комп'ютерної периферії. Завдяки компактному корпусу та невеликій вазі він ідеально підходить для невеликих офісних приміщень. Вбудований модуль AVR (стабілізатор напруги) дає змогу захистити пристрої живлення від різких стрибків напруги. Крім того, живлення можна запустити від вбудованого акумулятора без прямого під'єднання до мережі.
Найважливіші особливості:
Які пристрої живить Pico UPS 600 7 А·год (360/600 Вт)?
Що вирізняє блок живлення Pico UPS 600 7 Ah (360/600W) від інших пристроїв?
Лінійно-інтерактивна технологія
Перемикання в режим роботи від батареї у разі виявлення збою живлення. Це можливо через паралельне під'єднання інвертора до живильної напруги, одночасно заряджаючи елементи акумуляторної батареї. Пристрої цього типу характеризуються дуже високим ККД (~90%), тому їх можна успішно використовувати для захисту елементів ІКТ-системи (серверів, робочих станцій тощо).
Безпека використання
За безпечну експлуатацію виробу відповідає низка заходів безпеки, що захищають як під'єднані пристрої, так і саме джерело живлення:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 192 мм |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Час перемикання | 3 мс |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 600 Вт |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 360 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 290 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 1.5 А |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Частота струму | 60 Гц |