





6 907 ₴
Джерело безперебійного живлення Volt Polska RackUPS 1200VA/720W 2*7Ah
Джерело безперебійного живлення RackUPS 1200ВА/720 Вт 2*7 А·год — це пристрій для безперебійного живлення, зокрема комп'ютерів і мережевих пристроїв. Розроблений відповідно до стандарту монтажу RACK. Завдяки компактному дизайну він ідеально вписується в серверні стійки невеликого та середнього розміру.
Блок живлення обладнаний вдосконаленим модулем AVR (стабілізатор напруги) для захисту пристроїв від різких стрибків напруги. Крім того, його можна запустити тільки від вбудованого акумулятора (так званий зимовий старт) без прямого під'єднання до мережі.
Найважливіші особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 5 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | В стійку |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.8 кг |
| Висота | 87 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 438 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 6 мс |
| Вихідна потужність | 720 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 1200 Вт |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 720 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 300 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 2 А |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Частота струму | 60 Гц |