



16 895 ₴
Акумулятор гелевий Volt Polska GEL VPRO SOLAR 12 V 220 Ah
Акумулятор серії GEL (гелевий) призначений, зокрема для: для живлення фотоелектричних систем або транспортних засобів, акумулятор яких зазнає ударів і заряджання від імпульсних джерел, наприклад, сонячних контролерів. Завдяки своїй структурі на основі гелеподібного електроліту GEL (гелевий) акумулятор ідеально підходить для циклічної роботи, навіть у разі глибоких розряджень. Він забезпечує в кілька разів більше циклів розряджання, порівнюючи з акумуляторами, виготовленими за технологією AGM. Розрахунковий термін експлуатації — до 12 років за умови буферної експлуатації за температури 25 °C.
Найважливіші особливості:
Які пристрої живить гелевий акумулятор?
• Системи аварійного електропостачання (ІБП, перетворювачі)
• Системи телекомунікації
• Системи відеоспостереження
• Системи сигналізації та протипожежного захисту
• Системи резервного та аварійного освітлення •
Вітрові та сонячні електростанції
• Джерела живлення для електроінструментів
• Джерела живлення для медичного обладнання
• Електромобілі (мотоцикли, квадроцикли, скутери)
• Мобільні транспортні засоби (інвалідні коляски, гольф-кари, виделкові навантажувачі, промислова техніка)
• Водні транспортні засоби (моторні човни, човни, використовують герметичний акумуляторний корпус)
• Садова техніка (газонокосарки тощо)
• Каравані
Навіщо використовувати гелевий акумулятор?
• Дуже тривалий термін експлуатації (до 12 років) і низький саморозряд
• Можливість роботи в буферній і циклічній системі
• Не вимагає обслуговування — не потрібна доливання або заміна електроліту
• Безпечно у використанні (немає витоків електроліту, клапанів тиску)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Ємність акумулятору | 220 А. г |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 1200 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Струм заряду | 60 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 57 кг |
| Висота | 226 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 238 мм |