



10 275 ₴
Регулятор сонячний Volt Polska SOL MPPT 60A (150 V) 12/24/36/48V + LCD + BLUETOOTH
Сонячний контролер SOL MPPT 60A (12-24-36-48В) призначений для заряджання акумуляторів від під'єднаного комплекту сонячних панелей. Цей сучасний і багатофункціональний пристрій заряджається на основі новітньої й найефективнішої технології заряджання MPPT.
Оптимізуючи процес заряджання, регулятор ефективно продовжує термін експлуатації батареї проти стандартних ШІМ-регуляторів.
Модель SOL MPPT 60A обладнана функцією бездротового зв'язку, завдяки якій можна віддалено керувати й переглядати параметри роботи регулятора.
Найважливіші особливості:
Під час використання регулятора для заряджання акумуляторів не забудьте вибрати відповідний тип акумуляторів у параметрах регулятора.
Недотримання відповідного режиму заряджання акумулятора може призвести до його передчасного зношування, ушкодження та втрати гарантії на акумулятор. Крім того, під час роботи в фотоелектричних установках (циклічне заряджання акумуляторів) ми рекомендуємо використовувати найбільш придатні для цієї мети акумулятори, наприклад, GEL VPRO SOLAR, DEEP CYCLE VPRO SOLAR або літієві LiFePO4.
Ми не рекомендуємо використовувати необслуговувані акумулятори AGM (наприклад, серії AGM, AGM OPTI, AGM VPRO) для роботи в фотоелектричних установках (системах циклічного заряджання). Такі акумулятори призначені та найкраще працюють для буферної роботи (підтримання напруги, системи аварійного електроживлення ДБЖ).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Індикатор рівня заряду | Так |
| Максимальна потужність панелі | 3120 Вт |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальна напруга сонячних батарей | 150 В |
| Максимальний струм навантаження | 60 А |
| Максимальний струм сонячної батареї | 60 А |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга живлення | 12 В, 48 В, 24 В, 36 В |
| Перетин проводів, що підключаються | 6 кв.мм |
| Температурна компенсація | Так |
| Тип контролера | MPPT |
| Електронний захист | Захист від неправильної полярності, Захист від перегріву, Захист від перенапруги, Захист від короткого замикання |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 97 мм |
| Довжина | 262 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Допустима пікова потужність | 3120 Вт |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантажень | Да |
| Захист від переполюсування | Да |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Да |
| ККД, не менш ніж | 99.9 % |
| Максимальна робоча температура довкілля | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура довкілля | -20 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Сонячна батарея | Да |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 32 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Постійна |