





3 911 ₴
Стабілізатор напруги Volt Polska AVR PRO 1000VA 3% SERVO
Стабілізатор напруги AVR PRO 1000 (1000ВА) 3% поєднує функції 2 пристроїв: стабілізатора напруги та мережевого фільтра.
Найважливіші особливості:
З якими пристроями працює AVR PRO 1000 (1000VA) 3%?
Що вирізняє блок живлення AVR PRO 1000 (1000ВА) 3% від інших пристроїв?
Версія PRO вирізняється високою точністю коригуваної напруги. Він обладнаний спеціальним сервомеханізмом, який керує роботою автотрансформатора.
Результатом є дуже низький допуск за напругою, що становить лише 3%. Це означає, що вихідна напруга стабілізатора буде дуже близько до заданого значення, з відхиленням усього 3%.
Порівнюючи з більшістю інших стабілізаторів напруги, які мають допуск 8-10%, версія PRO забезпечує набагато більшу точність підтримки стабільної вихідної напруги.
Це особливо важливо в разі чутливих електронних пристроїв, які можуть бути чутливими до неправильної напруги живлення. Завдяки цьому версія PRO забезпечує стабільніше та точніше живлення під'єднаних пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідний струм, не більше | 4.3 А |
| ККД, не менше | 95 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 130 В |
| Номінальна потужність | 1 кВт |
| Повна потужність | 1 кВА |
| Тип стабілізатора | Електромеханічний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 228 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Захист від перешкод | Так |
| Максимальна температура зберігання | 55 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Точність вимірювання +/- | 3 % |