





1 325 ₴
Перетворювач напруги Volt Polska IPS 500 12/230 V (350/500W)
Електронний перетворювач IPS 500 12 В призначений для живлення електропристроїв, що вимагають змінної напруги 230 В від акумуляторних батарей і автомобільних установок постійною напругою 12 В. Ідеально підходить для транспортних засобів і місць, де пряме під'єднання до електромережі неможливе.
Найважливіші особливості:
• IPS-конвертер видає так званий вихідний сигнал. модифікована синусоїдна хвиля, тобто змінна напруга прямокутної форми. Завдяки цьому він може живити резистивні пристрої, як-от: ноутбуки, зарядні пристрої тощо. Це також дає змогу знизити ціну та підвищити безвідмовність роботи всього пристрою.
Які пристрої живить IPS 500 12 В?
• Ноутбуки
• Зарядні пристрої
• Електронні джерела живлення
• Електричні чайники
• Телевізори
• RTV-обладнання
• Аудіо-відеообладнання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Допустима пікова потужність | 500 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| ККД, не менше | 92 % |
| Максимальна потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.646 кг |
| Висота | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання напруги | Да |
| Вихідна потужність | 350 Вт |
| Вихідна напруга | 235 В |
| Довжина | 17.6 |
| Захист від перевантаження | Да |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Максимальна вхідна напруга | 15.5 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 10.5 В |
| Наявність холодного старту | Да |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Тип ДБЖ | Автономний |
| Форма вихідної напруги | Модифікована синусоїда |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина | 10.5 |