
4 446 ₴
Акумулятор Volt Polska AGM VPRO 12 V 40 Ah VRLA
Опис:
Акумулятор VPRO 12 V 40 Ah AGM VRLA — надійне й універсальне джерело живлення, призначений для широкого спектра застосувань. Завдяки технології AGM (Absorbent Glass Mat), цей акумулятор має підвищену надійність, безпекою та тривалим терміном експлуатації.
Основні характеристики:
Переваги:
Застосування:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 40 А. г |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 600 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 12 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.9 кг |
| Висота | 173 мм |
| Довжина | 198 мм |
| Ширина | 167 мм |