



11 195 ₴
Акумулятор Volt Polska DEEP CYCLE 12 V 140 Ah VRLA
Опис:
Акумулятор DEEP CYCLE 12V 140 Ah VRLA — надійне та потужне джерело живлення, спеціально розроблений для систем із циклічним режимом роботи, як-от сонячні та вітрові електростанції, кемпери, системи аварійного живлення та інші.
Основні характеристики:
Переваги:
Застосування:
Купуючи акумулятор Volt Polska DEEP CYCLE 12 V 140 Ah VRLA, ви отримуєте надійне та потужне джерело живлення для ваших систем із циклічним режимом роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 140 А. г |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 1200 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 35 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33.5 кг |
| Висота | 233 мм |
| Довжина | 407 мм |
| Ширина | 172 мм |