


3 205 ₴
Енергоощадний циркуляційний насос OPTI ECO 25-60/130 (5-45 Вт)
OPTI ECO 25-60/130 (5-45 Вт) — це енергоефективний електронний циркуляційний насос, призначений для забезпечення циркуляції в системах опалення. Він може використовуватися як в однотрубних, так і у двотрубних системах, а також під час монтажу теплих підлог.
Насос обладнаний системою автоматичної адаптації характеристик до встановлення, , в якій він працює. Завдяки конструкції на базі електродвигуна з постійними магнітами, насос може регулювати свою роботу відповідно до поточної потреби, що знижує втрати енергії.
Унікальною особливістю насоса є дисплей із додатковими показаннями: індикатор споживаної потужності (Вт) й індикатор напору (м).
Насос має 8 режимів роботи та нічний режим.
Основні переваги:
Для яких систем найкраще підходить насос OPTI ECO 25-60/130 (5-45 Вт)?
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.02 кг |
| Захист від перегріву | Так |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 100 град. |
| Максимальний напір | 6 м |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип ротора | Мокрий |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина | 157 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочого середовища | Немає |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Підвищення тиску | Да |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Різальна насадка | Немає |
| Стан | Нове |
| Способ установки насоса | Поверхневий |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
| Частота | 50 Гц |