



2 395 ₴
OPTI ECO S 25-60/180 (5-45 Вт) — це енергоефективний електронний циркуляційний насос, призначений для забезпечення циркуляції в системах опалення. Він може використовуватися як в однотрубних, так і у двотрубних системах, а також під час монтажу теплих підлог.
Насос обладнаний двигуном із постійними магнітами та регулятором перепаду тиску, які автоматично та постійно регулюють продуктивність насоса для задоволення фактичних потреб системи.
Панель керування насосом розташована у верхній частині двигуна, що полегшує користувачеві керування ним. На його дисплеї показується поточне споживання електроенергії.
Основні переваги:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.8 кг |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 100 град. |
| Максимальний напір | 6 м |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип ротора | Мокрий |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочого середовища | Немає |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IP42 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Підвищення тиску | Да |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Різальна насадка | Немає |
| Стан | Нове |
| Способ установки насоса | Поверхневий |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
| Частота | 50 Гц |