


1 395 ₴
Зволожувач повітря BREEZE COMFORT 3,2L
Зволожувач повітря BREEZE COMFORT 3,2L призначений для підтримки оптимального рівня вологості в приміщенні. Він зображає поточну температуру та вологість у відсотках, що дає змогу контролювати мікроклімат.
Переваги:
Де можна використовувати зволожувач повітря BREEZE COMFORT 3,2L?
Технічні характеристики:
BREEZE COMFORT 3,2L — це простий і ефективний спосіб створити комфортний мікроклімат у вашому будинку або офісі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Вбудований гігростат | Так |
| Максимальна робоча температура | 40 град. C |
| Об'єм резервуара для води | 3.2 л |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для людей, страждаючих алергією, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Рекомендований об'єм приміщення | 128 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Ароматизація | Так |
| Дисплей | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Озонування | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Таймер | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| УФ-лампа | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Так |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір корпусу | Білий |