
11 091 ₴
Акумулятори LiFePO4 (літій-залізо-фосфатні) з вбудованою системою керування батареями (BMS) вирізняються насамперед дуже малою вагою й великою кількістю циклів роботи (приблизно 6000 циклів за 100% DoD і збереження в середньому 80% своєю номінальною емкости). Благодя високої циклічності та дуже низького саморозряджання акумулятор LiFePO4 чудово підходить як для систем аварійного живлення, так і для роботи в автономних установках (OFF-GRID). Невелика вага дає змогу використовувати пристрій у транспортних засобах (автодома, фудтраки) та човнах. Вбудована BMS забезпечує тривале зберігання акумулятора без втрати номінальної ємності, а також контролює процеси заряду та розряду акумулятора. Акумулятор обладнаний РК-дисплеєм, який зображає основні параметри.
Для яких пристроїв підходить акумулятор LiFePO4?
УВАГА:
Під час використання акумулятора LiFePO4 для живлення пристрою з електродвигуном, включно з двигунами, що призводять в рух гребний гвинт, необхідно використовувати запобіжник постійного струму в ланцюгу (+) акумулятора, значення якого не перевищує максимальний струм навантаження, вказаний на корпусі.
Навантаження акумулятора пусковим струмом, який може бути в 5-10 разів вищим від номінального робочого струму електродвигунів, підвісних, вбудованих, компресорів, холодильників, кондиціонерів та інших пристроїв із двигунами, може призвести до незворотного пошкодженню акумулятора LiFePO4 з BMS, на яке не поширюється гарантія.
Для приведення в дію гребних гвинтів на човнах рекомендується використовувати акумулятори AGM через їх набагато вищий пусковий струм.
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 12.8 В |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 100 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 171 мм |