




1 725 ₴
Універсальний конвертер напруги VP 500 230/110V
Призначений для зниження змінної напруги AC 230V до AC 110V або підвищення AC 110V до AC 230V. Незаменим, коли потрібно під'єднати техніку зі США або Японії.
Ключові особливості:
Які пристрої можна під'єднати?
Технічні характеристики:
Цей конвертер — надійне та зручне рішення для використання техніки з різних країн із різними стандартами напруги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Вихідна напруга | 110 В |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 90 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання напруги | Да |
| Вихідна потужність | 450 Вт |
| Довжина | 16 |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від переполюсування | Немає |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність холодного старту | Немає |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 12.5 |