



10 975 ₴
Звільніться від залежності від електромережі та насолоджуйтеся чистою енергією сонця з інвертором SINUS PRO ULTRA 2000!
Цей багатофункціональний прилад об'єднує інвертор, сонячну зарядку та зарядний пристрій для акумуляторів. Інтуїтивно зрозумілий РК-дисплей і зручні кнопки дають змогу легко налаштувати параметри роботи, як-от пріоритет джерела живлення (мережа або сонячні панелі), струм заряду акумулятора та допустима вхідна напруга.
Основні переваги:
SINUS PRO ULTRA 2000 ідеально підходить для живлення:
Технічні характеристики:
Інвертор SINUS PRO ULTRA 2000 — це інвестиція у ваше майбутнє, що забезпечує незалежність і екологічність вашого енергопостачання.
Замовте прямо зараз і почніть заощаджувати на електроенергії вже сьогодні!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 20 А |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 60 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 97 мм |
| Довжина | 337 мм |
| Ширина | 224 мм |