





17 325 ₴
Відкрийте для себе світ незалежної енергії з передовим сонячним інвертором SINUS PRO ULTRA-HV 6000!
Цей потужний і інтелектуальний інвертор ідеально підходить для автономних систем електропостачання. Він забезпечує чисту синусоїдальну енергію, порівнянну з мережевою, що дає змогу без проблем живити навіть найвимогливіші прилади.
Ключові переваги:
SINUS PRO ULTRA-HV 6000 з легкістю впорається з живленням:
Технічні характеристики:
Інвертор SINUS PRO ULTRA-HV 6000 — це ваш крок до енергетичної незалежності, надійності й екологічності. Інвестувати в майбутнє вже сьогодні!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальний струм | 80 А |
| Частота | 60 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 6000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 95 % |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 486 мм |
| Ширина | 322 мм |
| Висота | 134 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
| Захист від переполюсування | Так |