





5 495 ₴
SINUS 1600 24V — це надійний і потужний перетворювач напруги, , який дає змогу використовувати побутові прилади, робочі від мережі 230 В, у місцях, де доступно тільки живлення 24 В, например, в автомобілі на дачі або в подорожі.
Ключові особливості:
Які пристрої можна під'єднати до SINUS 1600 24V?
Технічні характеристики:
SINUS 1600 24/230V (800/1600W) PRZETWORNICA NAPIĘCIA 3SIP160024 — це ваше надійне джерело енергії далеко від цивілізації!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 75 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 800 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 1600 Вт |
| ККД, не менше | 92 % |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 31 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 21 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 275 |
| Тип ДБЖ | Офлайн (резервний) |
| Ширина | 130 |