

2 413 ₴
Мрієте про комфортну температуру в усьому домі, незалежно від погоди за вікном? OPTI ECO 25-40/180 — це енергоощадний циркуляційний насос, який забезпечить ідеальний мікроклімат у кожному приміщенні, водночас подбавши про ваш бюджет!
Чому варто вибрати OPTI ECO?
OPTI ECO — ідеальне рішення для:
Технічні характеристики:
Зробіть ставку на комфорт, економію та надійність! Виберіть циркуляційний насос OPTI ECO 25-40/180 (5-22W) і насолоджуйтеся теплом у своєму домі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.04 кг |
| Захист від перегріву | Так |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP40 |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 100 град. |
| Максимальний напір | 4 м |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Перемикання швидкостей | Автоматичне |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Тип ротора | Мокрий |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Підвищення тиску | Да |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Різальна насадка | Немає |
| Стан | Нове |
| Способ установки насоса | Поверхневий |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
| Частота | 50 Гц |