
2 231 ₴
Представляємо до вашої уваги стильний і ефективний оливний нагрівач COMFORT потужністю 2000 Вт. Цей елегантний прилад, виготовлений у дизайні, що нагадує про найкращі часи 50-х, 60-х і 70-х років, не тільки зігріє вас у холодні дні, але й стане вишуканим доповненням вашого інтер'єру.
COMFORT — це:
Технічні характеристики:
COMFORT — це ідеальне поєднання класичного дизайну, сучасних технологій і комфорту. Дозвольте собі зануритися в атмосферу тепла та затишку з олійним нагрівачем COMFORT!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість секцій | 9 шт. |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.7 кг |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Датчик перекидання | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Ні |
| Відсік для шнура | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Функція пам'яті | Ні |
| Колір корпусу | Білий |