


14 545 ₴
Інвертор сонячний Volt Polska SINUS PRO ULTRA 6500 24/230 V (3000/6500W) + 60A MPPT (160V) OFF-GRID
Технічні дані
Сонячний інвертор SINUS PRO ULTRA M 6500 — це пристрій, що поєднує в собі кілька функцій: інвертор, сонячний зарядний пристрій і зарядний пристрій для акумуляторів. Чіткий РК-дисплей забезпечує просте й інтуїтивно зрозуміле керування за допомогою кнопок для таких параметрів, як-от: струм заряджання акумулятора, пріоритет змінного/сонячного зарядного пристрою, допустима вхідна напруга залежно від різних приложений.
Ключові особливості:
Які пристрої живить SINUS PRO ULTRA M 6500?
Що вирізняє блок живлення SINUS PRO ULTRA M 6500 від інших пристроїв?
Вбудований перетворювач чистого SINUS створює на виході «синусоїдальну» напругу, таку ж, як в електромережі. Завдяки цьому він може живити індукційні пристрої (зокрема електроінструменти, повітряні компресори, кондиціонери, холодильники, морозильники тощо).
Під час використання інвертора серії SINUS PRO ULTRA 6500 M для роботи в фотоелектричних установках (циклічне заряджання акумуляторів) ми рекомендуємо використовувати найбільш придатні для цієї мети акумулятори, наприклад, GEL VPRO SOLAR, DEEP CYCLE VPRO SOLAR або літієві LiFePO4.
Не забудьте вибрати відповідний тип акумулятора в параметрах блока живлення й струм заряджання, що відповідає його ємності. Неправильний вибір параметрів заряджання акумулятора може призвести до пошкодження акумулятора та втрати гарантії на акумулятор. Використання необслуговуваних акумуляторів AGM (наприклад серії AGM, AGM OPTI, AGM VPRO) для роботи в фотоелектричних установках (системах циклічного заряджання) може призвести до швидшої втрати ефективності/ємності акумулятора. Такі акумулятори призначені та найкраще працюють для буферної роботи (підтримання напруги, системи аварійного електроживлення ДБЖ).
Як і в разі з акумуляторами інших типів, неправильний вибір зарядного струму може призвести до пошкодження акумулятора та втрати гарантії на акумулятор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Допустима пікова потужність | 6500 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 93 % |
| Максимальна потужність | 6500 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 60 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Висота | 103 мм |
| Довжина | 367 мм |
| Ширина | 254 мм |