
2 745 ₴
Сонячний ліхтар WARRIOR 120W — це потужний світлодіодний світильник, що працює від сонячної панелі. Це незамінний елемент для освітлення саду, парку або інших архітектурних об'єктів. Він дає змогу освітити будь-яке місце без потреби під'єднання до електромережі. Ліхтар обладнаний датчиком сутінку й інтелектуальною системою керування світлом.
Високоефективні світлодіоди Довговічні та енергоощадні LED-діоди.
Полікристалічна сонячна панель: Панель має високу ефективність заряджання та стійка до дощу.
Міцний корпус: Виготовлений із міцного матеріалу ABS, стійкого до дощу та перепадів температур.
Інтелектуальне керування: Вбудований датчик сутінку автоматично вмикає і вимикає ліхтар.
Максимальна потужність: 120W
Світловий потік: 1200LM (люмен)
Матеріал: ABS
Батарея: 20000mAh
Сонячна панель: 30W
Розміри: 520x260x80 мм
Вага: 5,4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Потужність | 120 Вт |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 52 см |
| Ширина | 8 см |