
1 825 ₴
Сонячний ліхтар JOCKER 120W — це потужний світлодіодний світильник, що працює від сонячної панелі. Він є незамінним елементом для освітлення саду, парку або інших архітектурних об'єктів, даючи змогу освітити будь-яке місце без потреби під'єднання до електромережі. Ліхтар обладнаний датчиком сутінку й інтелектуальною системою керування світлом. Він заряджається вдень і вмикається на помірну потужність уночі. У разі виявлення сутінку ліхтар вмикається на повну потужність, а потім повертається до помірного світіння.
Висока ефективність: Довговічні та енергоощадні LED-діоди типу SMD5730.
Полікристалічна сонячна панель: Панель має високу ефективність заряджання та стійка до дощу.
Міцний корпус: Виготовлений із довговічного матеріалу ABS, стійкого до дощу та перепадів температур.
Інтелектуальне керування: Вбудований датчик сутінку автоматично регулює потужність світла.
Максимальна потужність: 120W
Світловий потік: 930LM
Матеріал: ABS
Тип діодів: SMD5730
Батарея: 12000mAh
Розміри: 62,3x24x5,5 см
Вага: 2,92 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Потужність | 120 Вт |
| Світловий потік | 930 лм |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 62.3 см |
| Ширина | 5.5 см |