


25 995 ₴
Особливості:
Технологія Smart Throttle (Speed Shift Control) регулює швидкість двигуна для точної відповідності навантаженню.
Функція зміни швидкості, використовувана в генераторі, дає безліч переваг
Система AVR (Стабілізатор напруги)
Електропуск
Датчик масла
Панель керування
Надійна рама зі сталевих труб
Безпека
Надійна ізоляція вузлів
Комплектація:
Генератор бензиновий VidiLine VIDI-GP-5500
Транспортувальний комплект
Інструкція
Упаковка
Додаткові характеристики:
|
Напруга |
230/400 В |
|
Максимальна потужність 400 В |
5,5 кВт |
|
Номінальна потужність 400 В |
5,0 кВт |
|
Максимальна потужність 230 В |
1,83 кВт |
|
Номінальна потужність 230 В |
1,66 кВт |
|
Швидкість обертання |
3000 об/хв |
|
Тип двигуна |
Одноциліндровий, 4-тактний бензиновий |
|
Потужність двигуна |
9,69 кВт / 13 к.с. |
|
Об'єм двигуна |
390 см³ |
|
Паливо |
Бензин |
|
Автоматичне регулювання напруги AVR |
Так |
|
Обмотка |
100% мідь |
|
Вбудований індикатор напруги |
Вольтметр |
|
Масло |
10w30 |
|
Ємність паливного бака |
25 л |
|
Час роботи на повному баку |
13 годин |
|
Розміри (Д х Ш х В) |
690 х 550 х 555 мм |
|
Вага |
80 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vidiline |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |