


425 ₴
Стильні КОВРИ Європейської якості!
Розміри товару:
Забезпечує загальне освітлення.
Екологічна інформація:
Може вимагатися спеціальне оброблення відходів. За докладнішою інформацією звертайтеся до місцевих органів влади.
Розміри та вага паковання:
Паковання: 1
Артикульний номер: 20139874
Ширина: 29 см
Висота: 13 см
Довжина: 37 см
Вага: 3.3 кг
Інструкція з догляду:
Протирати тканиною, змоченою м'яким мийним засобом.
Витирати чистою сухою тканиною.
Корисна інформація:
Використовуйте тьмяну лампочку, якщо ви маєте просту лампу або лампу, і ви хочете мати рівномірний розподіл світла. Використовуйте лампочку, якщо ви маєте абажур або лампу з перфорацією або вирізаним малюнком або іншу повітряну відкриту конструкцію, і ви хочете, щоб малюнок відбивався від стіни або стелі. Продукт може бути доповнений іншими лампами тієї ж серії. Продукт маркований СЕ.
Продається окремо:
Лампочка продається окремо. Ми рекомендуємо кулястий молочний світлодіод E27 400 лм.
Наші переваги:




Крім того, додаткове паковання беремо на себе, що дає змогу ще заощадити на вартості доставки.




ЄВРОПЕЙСКЕ ЯКІСТЬ ТОВАРІВ
Легендарна IKEA піклується про своїх покупців, дотримуючись усіх найсуворіших стандартів якості, прагнучи створити продукт не тільки зручним, а й екологічно безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1750 мм |
| Діаметр підстави | 26 см |
| Діаметр абажура | 28 см |
| Довжина дроту | 190 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підлоговий |
| Матеріал плафона, підвісок | Поліпропілен |
| Вид | Світильник |
| Артикул | 201.398.74 |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |