



952 ₴
Стильні КУХИ Європейської якості!
Розміри товару:
Спрямувавши світло на картину або просто освітивши кімнату світлом, відбитим від стіни, ви зробите інтер'єр особливо затишним.
Екологічна інформація:
Може вимагатися спеціальне оброблення відходів. За докладнішою інформацією звертайтеся до місцевих органів влади.
Розміри та вага паковання:
Паковання: 1
Артикульний номер: 80304875
Ширина: 29 см
Висота: 13 см
Довжина: 37 см
Вага: 4.3 кг
Інструкція з догляду:
Протирати сухою тканиною.
Корисна інформація:
Використовуйте тьмяну лампочку, якщо ви хочете мати рівномірний розподіл світла. Використовуйте лампочку, якщо ви маєте абажур або лампу з перфорацією або вирізаним малюнком або іншу повітряну відкриту конструкцію, і ви хочете, щоб малюнок відбивався від стіни або стелі. Продукт маркований СЕ.
Лампочка продається окремо. Ми рекомендуємо кулястий молочний світлодіод E27 400 лм.
Лампочка продається окремо. Ми рекомендуємо світлодіод GU10, 200 лм.
Наші переваги:




Крім того, додаткове паковання беремо на себе, що дає змогу ще заощадити на вартості доставки.




ЄВРОПЕЙСКЕ ЯКІСТЬ ТОВАРОВ
Легендарна IKEA піклується про своїх покупців, дотримуючись усіх найсуворіших стандартів якості, прагнучи створити продукт не тільки зручним, а й екологічно безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Інший тип цоколя | GU10 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1740 мм |
| Діаметр підстави | 27 см |
| Діаметр абажура | 28 см |
| Довжина дроту | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підлоговий |
| Матеріал плафона, підвісок | Поліпропілен |
| Вид | Світильник |
| Артикул | 803.048.75 |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |