
238 ₴
Стильні КОВРИ Європейської якості!
Довжина: 35 мм Діаметр: 35 мм Діаметр свердління отворів: 5 мм Кількість в упаковці: 2 шт.
Ручка ENERDA має традиційний стиль і доступна як хром, латунь і чорний — так що ви можете вибрати ту, яка найкраще підходить вашому інтер'єру.
Francis Cayouette
Паковання: 1
Артикульний номер: 60347507
Ширина: 10 см
Висота: 3 см
Довжина: 11 см
Вага: 0.1 кг
Підходить для дверей завтовшки 16-21 мм.
Шурупи додаються.
Протирати тканиною, змоченою м'яким мийним засобом.
Витирати чистою сухою тканиною.
алюміній, латунь, акрилове покриття
Наші переваги:



Крім того, додаткове паковання беремо на себе, що дає змогу ще заощадити на вартості доставки.


ЄВРОПЕЙСКЕ ЯКІСТЬ ТОВАРІВ
Легендарна IKEA піклується про своїх покупців, дотримуючись усіх найсуворіших стандартів якості, прагнучи створити продукт не тільки зручним, а й екологічно безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір ручки | Жовтий |
| Тип ручки | Ручка-кнопка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 603.475.07 |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Довжина | 35 мм |
| Діаметр свердління отворів | 5 мм |
| Стан | Нове |
| Діаметр | 35 мм |
| Кількість в упаковці | 2 шт |