
1 990 ₴
Стильні КУХИ Європейської якості!
Код товару для замовлення: S-1098
Матеріал стільниці та полиць: МДФ, каркас: метал
Розмір: 92X50X100 см
Висота: 920 мм
Ширина: 500 мм
Довжина: 1000 мм
Колір: Дуб, Білий
Вага: 34,4 кг
Виробник: Signal
Країна-виробник: Польща
Артикул товару: B171BD
Письмові столи компанії Signal вирізняються міцністю, надійністю і чудовою якістю. Можна використовувати як для письмової роботи, так і для роботи за комп'ютером. Столи Signal підходять як для офісу, так і для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 920 мм |
| Вага | 34.4 кг |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B171BD |
| Розмір | 92X50X100 |
| Ширина | 500 |
| Тип меблів | Письмові столи |