
990 ₴
Стильні КУХИ Європейської якості!
Код товару для замовлення: S-295
Матеріал: оббивка M03 + каркас: дерево
Розмір: 97X45 см
Висота: 970 мм
Ширина: 450 мм
Колір: Венге
Вага: 4,75 кг
Виробник: Signal
Країна-виробник: Польща
Артикул товара: CB44
Стільці компанії Signal надійні та виготовлені з високоякісних матеріалів. В асортименті є дерев'яні, пластикові, а також металеві стільці. Якщо Ви цінуєте простір у кімнаті, тоді для Ваших послуг складані стільці. Незалежно від матеріалу або стилю, стільці Signal — чудовий вибір для Вашої кухні, ресторану чи кафе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 970 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CB44 |
| Розмір | 97X45 |
| Вага | 4.75 кг |
| Колір | Венге |
| Тип меблів | Стільці |