
891 ₴
Стильні КУХИ Європейської якості!
Код товару для замовлення: S-518
Матеріал: тканина + метал
Розмір: 84X44 см
Висота: 840 мм
Ширина: 440 мм
Колір: Дуб
Вага: 4,7 кг
Виробник: Signal
Країна-виробник: Польща
Артикул товару: CITIP
Стільці компанії Signal надійні та виготовлені з високоякісних матеріалів. В асортименті є дерев'яні, пластикові, а також металеві стільці. Якщо Ви цінуєте простір у кімнаті, тоді для Ваших послуг складані стільці. Незалежно від матеріалу або стилю, стільці Signal — чудовий вибір для Вашої кухні, ресторану чи кафе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 840 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CITIP |
| Розмір | 84X44 |
| Вага | 4.7 кг |
| Колір | Дуб |
| Тип меблів | Стільці |